KLUB AVONU - PRACA W AVON - DOŁĄCZ DO NAS!

Korzystaj ze wszystkich przywilejów
jakie daje bycie Konsultantką AVON

Odbierz luksusowy zestaw kosmetyków Avon za 5,99 zł!

klub avonu

Marzysz o tym, aby mieć elastyczną pracę, która będzie przynosić Ci zadowolenie, atrakcyjne zarobki, ciekawe znajomości i możliwość rozwoju kompetencji? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie stanie się praca w Avon. To połączenie pasji wraz z podbijaniem rynku pracy. Dołącz do grona ponad 5 milionów konsultantek Avon, które zasilają szeregi marki na całym świecie, osiągając sukces osobisty oraz zawodowy każdego dnia.

✔ Jeśli Twoją pasją są kosmetyki AVON :)

✔ Jeśli chcesz rozwijać swoje zainteresowania w tej dziedzinie.

✔ Jeśli chcesz zamawiać kosmetyki dla siebie, rodziny i znajomych w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.

✔ Jeśli chcesz korzystać ze zniżek oraz otrzymywać prezenty.

 

Nie czekaj dłużej – dołącz do grona wyjątkowych osób i rozpocznij współpracę z AVON! 

 

zestaw dla nowych konsultantek
gazetka avon
program dla nowych konsultantek

Zyskaj:

RABATY DO 40%

PROGRAMY Z NAGRODAMI 

SZKOLENIA BIZNESOWE 

I KOSMETYCZNE

 

OFERTY SPECJALNE

Firma Avon to ogólnoświatowa marka, która jest znana od wielu lat i cieszy się doskonałą renomą zarówno wśród pracowników, jak i klientów. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości kosmetyków oraz ciekawych produktów (biżuterii czy akcesoriów domowych), a także ich sprzedażą. Współpraca z marką to same korzyści, które doceni każda osoba poszukująca dodatkowej formy zarobku. Jeśli marzysz o poszerzaniu kwalifikacji, przekonaj się, że to szansa właśnie dla Ciebie.

Możesz zarobić aż 40% prowizji na produktach Avon, które zbierasz jako zamówienie od klientek. Im większe będzie Twoje zaangażowanie, tym bardziej satysfakcjonujące efekty osiągniesz. Jednak nie ma w tym żadnej presji. Od Ciebie zależy to, ile będziesz pracować, kiedy czy z jakiego miejsca. Dla nas formalności, cele sprzedażowe nie istnieją. Liczy się radość i zadowolenie wszystkich osób zaangażowanych w markę Avon. Dbamy o to, aby motywować do działania, dlatego regularnie organizujemy specjalne akcje i konkursy, dzięki którym konsultantki avon mogą korzystać z ofert przygotowanych wyłącznie dla nich. Otrzymuj atrakcyjne upominki i zniżki na kosmetyki, a przy tym pracuj na takich zasadach, jakie samodzielnie ustalasz.

Pragniesz stać się częścią marki Avon? To naprawdę nic trudnego. Możesz to zrobić każdego dnia - także i dziś, aby przekonać się, jak zadowalająca może być praca i jak ciekawe benefity są przygotowane dla wszystkich konsultantek. Rekrutacja Avon nie jest w żaden sposób skomplikowana. Szczególnie, mając na uwadze warunki pracy. Nie jest ona wiążąca - nie musisz wyrabiać określonego wymiaru godzin w ciągu dnia czy tygodnia. To pełna elastyczność po to, by sprawić Ci przyjemność i pokazać, że praca Avon może być traktowana z pasją. Bez problemu pogodzisz ją z pozostałymi obowiązkami czy zajęciami.

Dołączenie do Avon Klub jest proste. Wystarczy, że założysz konto przez internet, które jest zupełnie darmowe. Nie ponosisz żadnych kosztów, nie opłacasz wpisowego, nie obligują Cię żadne konsekwencje za brak zamówień. Konto jest zakładane na czas nieokreślony i możesz je zamknąć, kiedy tylko zechcesz. Jeśli w ciągu roku nie dokonasz żadnego zamówienia, wtedy automatycznie ono wygasa.

Wejdź na naszą stronę internetową i zarejestruj się, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Znajdziesz w nim kilka prostych pytań, jakie są niezbędne, aby owocnie przejść przez cały proces i uniknąć pozostałych formalności. Rejestracja w AVON jest szybka i bezstresowa, a konsultantką może być każda osoba - niezależnie od wieku czy wykształcenia. To ogromna elastyczność, której nie spotkasz w żadnej innej pracy. Następnie umawiamy się na spotkanie z przyszłymi konsultantkami, aby każda osoba mogła zdobyć niezbędne informacje na temat sprzedaży w Avon. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć ideę marki. Przy tym nie ponosisz żadnych kosztów, możesz swobodnie pracować, kiedy zechcesz i zarabiać aż 40% prowizji, co jest doskonałym zastrzykiem gotówki w ciągu miesiąca. Zarabiaj z pasją. Zarabiaj z Avon.

Nasze akcje społecznościowe

AVON KONTRA RAK PIERSI i AVON KONTRA PRZEMOC DOMOWA 
dają wsparcie tysiącom kobiet!

POLECANE STRONY: Jak zostać konsultantką Avon